Jdi na obsah Jdi na menu
 


Policajti

9. 8. 2007

Prosím vás pane mohl byste odejít pryč?!? Ne nemohl, teď jsem si tu po 10 minutách vykopal díru do ledu a chytám tady ryby! A vůbec víte kdo já jsem, jsem policejní prezident a vy mi nemáte co poroučet! A víte kdo jsem já ? - Správce ledního stadionu..

 

Najde Honzík obušek a běží za policajtem: "HALOO HALOO není to váš obušek" "Kdepak není, já ho ztratil".

 

Policajt říká své ženě: "Tak si představ Mařka, že mi doktor dal prášky na hlavu. Ale když se předkloním tak mi padají."

 

Policista eskortuje vězně do vězení, když tu mu vítr odfoukne čepici. Vězeň se nabízí: "Já vám pro ni doběhnu!" - "Myslíš, že jsem pitomý, abych tě nechal běžet pryč? Půjdu si pro ni sám a ty tu na mně počkáš!"

 

Policista se ptá okounějícího chlapce: "Líbí se ti čepice?" - "Ano." - "A uniforma?" - "Taky." - "Až budeš velký, staneš se policistou?" - "To nepůjde, protože se dobře učím!"

 

Sedí chlapeček u žumpy a brečí, přijde k němu policajt a ptá se ho co se mu stalo. Chlapeček říka "Mě tam spadla matka" a tak do žumpy policajt skočí a hledá po půl hodině vyleze a řiká "Ale v té žumpě žádná matka není" a chlapeček říká "Tak to je mi ten šroubek naprd"

 

Policajt diktuje telegram: "Bla bla bla bla bla bla bla." Úředník na to: "A co takhle ještě jedno bla?" - "To ne, to by už nedávalo žádný smysl!"

 

Situace: dopravní nehoda - jeden účastník mrtvý. Na místo dorazí policajt, přijde k mrtvému a začne si zapisovat:noha....... v příkopě, ruka....... v příkopě, druhá ruka....... v příkopě, hlava......... na poli, kopne do hlavy: hlava............. v příkopě.

 

Policista přijde na stanici: "Podívejte, našel jsem granát!" - " Honem to hoď do kamen, chceš, aby nás to pozabíjelo?"

 

Policista kontroluje doklady prostitutce a ptá se jí: "Čím se živíte?" - "Poskytuji erotické služby." - "Neříkejte, z toho se nedá žít, já to dobře vím, protože za ně vždycky platím!"

 

Policisté kontrolují na silnici vůz: "Co to máte na střeše?" - "To jsou vodní lyže." - "Dobrá, jeďte." Druhý policista chvíli přemýšlí a pak říká kolegovi: "Tak si myslím, že nás vypekl. Tady máme tři jezera a ani jedno není s kopce!"

 

Policisté mají změřit, jak je vysoký telegrafní sloup, ale nedaří se jim to. Opodál přihlíží babička a poradí jim, ať ho podříznou a v klidu změří na zemi a tak se i stane. Když se vrací na služebnu, plácne se jeden to hlavy a říká: "To jsme ale blbci, takhle je nám to prd platné, měli jsme přece změřit, jak je vysokej a ne dlouhej!"

 

Stojí dva policisté na autobusové zastávce: "Pojedeme autobusem nebo pěšky?" - "Podle toho, co přijede dřív!"

 

Policajt při zatýkání upozorňuje zatýkaného: "Přestaňte mi nabízet, že mně nakrmíte olovem, nebo vám přišiju navíc pokus o podplácení úřední osoby!"

 

Příjde policajt do masny a říká: Prosil bych 10 dkg salámu. Prodavač: Omlouváme se ale máme jenom točený. Policajt: Tak to ne já jsem si nevzal džbánek.

 

Policisté zastaví řidičku kvůli pokutě a ta smlouvá: "Nešlo by to nějak udělat? Sundám si kalhotky a dám vám!" Policista se otočí ke kolegovi: "Pepo, potřebuješ kalhotky?" - "Já ne." - "Já taky ne - takže paní, bude to za padesát!"

 

Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" - "No jo, vidím, a co má jako bejt?" - "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář